Kupuj w sklepie Patrizia Pepe

Oferta Patrizia Pepe to niebanalne, nietypowe, zmysłowe ubrania dla niej, dla niego i dla dziewczynek. Odzież marki Patrizia Pepe są tak unikalne, że każdy kto je widzi, chce je mieć natychmiast. Właściciele podążają za nowoczesnością, jednocześnie są pełni szacunku do osiągnięć ich poprzedników z poprzednich epok.

Kobiety według Patrizia Peper to eleganckie i zmysłowe istoty, które idą z duchem czasu, nie przerysowując jej jednocześnie. Mężczyźni są oryginalni i doceniani na codzień, a ich stylizacje również tchnięte są eleganckimi liniami, których pozazdrości każdy.
Patrizia Peper oferuje wspaniale skrojone żakiety i marynarki, piękne sukienki i bardzo wygodne spodnie męskie. Do tego, w sklepie online znajdziecie mnóstwo dodatków w postaci ciepłych szali i skórzanych toreb oraz wyjątkowe obuwie. Robienie zakupów w sklepie Patrizia Pepe to czysta przyjemność, sprawdźcie to sami! Oprócz sklepu online, Pepe posiada również w Polsce sieć sklepów stacjonarnych rozsianych po całym kraju. Więcej informacji na www.patriziapepe.com

Czas dostawy
Średnio 5 dni robocze.
Koszty dostawy
40,00 zł
Odbiór osobisty
Nie
Zwroty
Tak. 14 dni od otrzymania przesyłki
Metody zapłaty
AmericanExpress | MasterCard | PayPal | Visa | Za pobraniem