Kupuj w sklepie Orsay

Orsay to modne i przystępne cenowo produkty z wysokiej półki. Założycielom sklepu przyświecała od początku jedna idea - każda kobieta ma prawo do wyrażania swojej kobiecości i każdą kobietę powinno być na to stać! Orsay to wspaniale wyglądający i posiadający bogatą ofertę sklep online, ale też ponad 670 sklepów stacjonarnych w całej Polsce!
Sklep zaczął działać już w 1975, w Niemczech, w 2002 roku powstał oddział na Europę wSchodnią we Wrocławiu i od tamtej pory tylko się rozwija.

Firma Orsay pozwala sobie na odważne kolekcje, ale też na klasyczne - jedno jest pewne, zawsze stara się iść zgodnie z modowymi trendami. Tutejsi projektanci uwielbiają sukienki, dlatego jest ich zawsze w sklepie sporo, a w sklepie online ten produkt posiada własną zakładkę.

Strona internetowa to również skarbnica wiedzy na temat kobiet, stylu i gotowe stylizacje, z których możesz korzystać na codzień. Każdy zakup dokonany drogą online możesz odebrać w jednym ze sklepów stacjonarnych, a za zakupy zapłacisz na stronie szybko i jest to możliwe zarówno kartą debetową jak i kredytową. Więcej informacji na www.orsay.com

Czas dostawy
Średnio 5 dni robocze. za pomocą przesyłki kurierskiej UPS
Koszty dostawy
9,90 zł. za zakupy do 200 PLN, powyżej tej kwoty przesyłka GRATIS
Odbiór osobisty
Tak. w sklepie stacjonarnym i jest GRATIS
Zwroty
Tak. 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki
Metody zapłaty
MasterCard | Masterpass | Przelew | Visa

Promocje, kupony rabatowe i vouchery sklepu Orsay.

Nie znaleziono kodów rabatowych