Kupuj w sklepie BonPrix

Bonprix to międzynarodowy sklep z modą, posiadający swoją główną siedzibę w Hamburgu. Dlatego, że wcześniej zajmowali się sprzedażą tylko wysyłkową, mają spore doświadczenia w świecie mody. BonPrix oferuje codziennie nowe inspiracje, różne style i również rozmiarówkę plus size.

Sklep działa w 29 krajach Europy, a także w Rosji, i obydwu Amerykach. Sukces sklepu polega a udostępnianiu wszystkich możliwych stylów i rozmiarów, dlatego każdy mężczyzna i każda kobieta znajdują w sklepie BonPrix online coś dla siebie. W BonPrix ubierze się z pewnościa cała rodzina - od stóp do głów.
Oczywiście za bogatym asortymentem idzie świetna jakość kupowanych produktów, jeśli dodać do tego naprawdę atrakcyjne na rynku polskim ceny, to już wiadomo, dlaczego nikt jeszcze nie zapomniał o tym sklepie online!

Szukasz eleganckiej sukienki koktajlowej, masz na oku kupno nowych szpilek lub kozaków, interesują Cię nowe trendy w modzie zimowej lub letniej? Na pewno wszystkie propozycje i odpowiedzi znajdziesz na BonPrix.pl Więcej informacji na www.bonprix.pl

Czas dostawy
Średnio 3 dni robocze. do nawet 6 dni roboczych
Koszty dostawy
9,99 zł. Poczta Polska lub Paczkomat InPost
Odbiór osobisty
Nie
Zwroty
Tak. 14 dni od otrzymania towaru
Metody zapłaty
MasterCard | PayU | Visa | Za pobraniem

Promocje, kupony rabatowe i vouchery sklepu BonPrix.

Nie znaleziono kodów rabatowych