Dzięki tym trikom szary kolor przestanie być nudny!

Alicja R. | Stylizacje | 08.08.2017
Dzięki tym trikom szary kolor przestanie być nudny!

Mówi się, że szary, to taki nowy czarny. Jednak nie każdy przekonał się do tego koloru, bo nie jest tak bardzo wyrazisty jak czarny, poza tym jest taki mdły i zwykle noszą go osoby, które są pozbawione stylu. Ja jestem innego zdania. Szare ubrania można łączyć tak, żeby ożywić każdą stylizację. Poza tym, kto powiedział, że musimy całe ubierać się na szaro? Przecież to może być zwykły dodatek, a jaki stylowy jest latem!

Oto 3 stylizacje, które ożywią szary kolor oraz sprawią, że szary będzie świetną alternatywą dla białego i błękitnego koloru.

1. Szary i żółty. Propozycja dla szarych myszek, które od czasu do czas chciałyby pokazać pazur. Do szarej sukienki dobierz naszyjnik z wielkim żółtym oczkiem. do szarych butów i szarego t-shirtu dobierz spódnicę midi lub mini w soczyście cytrynowym kolorze.

Jak przełamać nudę szarości

2. Szary i czerwony. To mieszanka czysto wybuchowa. Ja osobiście widzę to zestawienie jako szarą sukienkę koktajlową, połączoną z czerwonymi szpilkami lub botkami, naszyjnikiem z dużym czerownym wisiorem i torebką w tym samym kolorze. Do tego czerowne usta i można szaleć!

3. Szary i soczyście zielony. To już bardziej casualowa stylizacja. Do  prostych spodni w kolorze głębokiej zieleni dobierz szary t-shirt - najlepiej z falbanami. Do tego zielone kolczyki i pierścionek z zielonym oczkiem oraz szarą torbę typu szoper. Na pewno zwrócisz uwagę niejednej zazdrosnej istoty!

xoxo, AlicjaAlicja R.
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ