Soczyste kolory

Rima Baroud | Recenzje | 22.08.2017
Soczyste kolory

Ostatni miesiąc lata to powód, żeby robić przygotowania do kolejnego sezonu. Jednak to wcale nie oznacza powrotu do szarości, wręcz przeciwnie jesteśmy za opcją rozjaśniania sobie ostatnich dni wakacji poprzez noszenie kolorowych stylizacji, żeby słoneczny blask pozostał z nami jak najdłużej! 

& Other Stories nowa kolekcja


& Other Stories to soczyste i wyraziste kolory oraz dużo kwiatów i wzorów na ubraniach. Zacznij nowy sezon odważnie i wybierz jedną z propozycji & Other Stories. W stylizacjach pojawiają się kolory: czerwony, fioletowy, zielony, które są bardzo przyjemne dla oka i świetnie łączą się czernią i szarym. Odśwież swoją garderobę świeżym spojrzeniem i zdecyduj się na nową sukienkę koktajlową albo na nowe, czerwone szpilki. Bądź kreatywna i śmiało mieszaj różne odcienie kolorów ze sobą, baw sę jesienią.  

Fiolet rządzi

Fioletowe elementy Twojej garderoby zawojują ulicę. Fioletowy komponuje się świetnie z każdym kolorem. Fioletowy sweter z parą jeansów i do tego szpilki. Fioletowa sukienka i do tego ulubione sneakersy lub fioletowe spodnie do klasycznej białej koszuli - to musi być hit.

Krwista czerwień

Czerwień, jak czerń i biel, to kolor, który zawsze jest na czasie. Jednak nie jest on przeznaczony dla każdej z nas. Czerwonego koloru trzeba być pewnym. Oczywiście czerwień nie idzie w parze ze wszystkimi kolorami, dlatego musisz uważać przy dobieraniu innych części garderoby. Najlpiej łączyć go blokami z białym i czarnym. Dodatki w postaci czerownych klapek lub czerwone swetry będą jak najbardziej na czasie.

Głęboka zieleń

Ciemna, głęboka zieleń zawsze przypomina mi albo o jesieni, jest taka dojrzała. Wspaniale komponuje się z czerwienią i żółtymi odcieniami, dobrze wygląda z czarnym i białym. Doskonałą opcją będzie dodatek w tym kolorze, na przykład torebka kopertówka. Świetnie będziesz wyglądać gdy połączysz koszulę w tym kolorze z ołówkową spódnicą. Jednolita forma w postaci sukienki będzie się wspaniale prezentować u osób z czerwonymi włosami.

xoxo, RimaRima Baroud
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ