Jakie piżamy podobają się facetom?

- Alicja - | Porady | 16.10.2018
Jakie piżamy podobają się facetom?

Jakie piżamy podobają się facetom? Odpowiedź nie będzie jednoznaczna, jednak znalazłam parę odpowiedzi w sieci i osobiście, co kręci naszych mężów i chłopaków. Na pewno zaskoczą was co niektóre odpowiedzi, dlatego tym bardziej warto przeczytać tekst poniżej i sprawić sobie całkiem nowe piżamy - może markowe Triumhpy, a może totalnie nowy kolor?

Pytając moich kolegów, jakie piżamy podobają im się najbardziej, stwierdzali, że dwuczęściowe, ładnie wykończone piżamki. Gdy chciałam, żeby sprecyzowali, mówili o długich spodniach wykończonych koronką, czasami i prostej halce lub koszulce nocnej. Żaden z nich nie wspominał nawet o nocnej, seksownej bieliźnie. Myślałam wtedy, że to z grzeczności do mnie, więc zaczęłam grzebać w Internecie w poszukiwaniu odpowiedzi - a te mnie zaskoczyły tak samo, jak moi koledzy!

Na Interii, WP i na Papilocie dotarłam do zaskakujących danych - nasi mężowie, a przynajmniej ich większość, wcale nie lubią niewygodnych stringów i przezroczystych koszul. A co lubią? 

Jakie piżamy podobają się facetom?
  • Najseksowniejszym strojem do spania dla kobiet wg facetów, są dwuczęściowe piżamy. Tak wynika z badań podanych na papilot.pl, gdzie 37% ankietowanych stwierdziło, że lubi wieczorem kłaść się obok kobiety ubranej w piżamę złożonych z dwóch części.

Sama potwierdzę, że to moje ulubiona część nocnej garderoby - mam piżamy flanelowe, piżamy jedwabne przywiezione z wakacji i zwykłe bawełniane zakupione w sieciówce. 

  • Kolejną, mniej zaskakujacą opcją do spania, są seksowne koszulki i koszule nocne. Takie piżamy podobają się facetom, no ale to akurat nie powinno nas dziwić. Aż 27% panów (idąc za statystykami ze strony papilot.pl) lubi oglądać swoje kobiety w koronkowej i przezroczystej bieliźnie nocnej
  • 21% mężczyzn przyznało, że uwielbia swoje żony lub dziewczyny w najprostszych koszulach nocnych lub koszulkach bez ozdób. Patrząc się na te statystyki, można stwierdzić, że większość płci męskiej woli nas w skromnej i komfortowej odzieży nocnej - co mnie bardzo cieszy. 

Drogie Panie, podsumowanie będzie szybkie. Bez względu na to, jakkie piżamy podobają się facetom, warto jest mieć w swojej szufladzie coś więcej niż tylko flanelową piżamę.

  • Gdy planujecie leniwą sobotę i pyjama day w deszczowy dzień, to do każdej piżamy polecam parę ciepłych i przytulnych kapci, które ma do zaoferowania sklep Renee. Zobaczcie tylko na te kolory - każda para aż prosi się, żeby ja przygarnąć. Skusicie się?
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ