Jakie piżamy podobają się facetom?

- Alicja - | Porady | 31.07.2019
Jakie piżamy podobają się facetom?

Jakie piżamy podobają się facetom? Odpowiedź nie będzie jednoznaczna, jednak znalazłam parę odpowiedzi w sieci i osobiście, co kręci naszych mężów i chłopaków. Na pewno zaskoczą was co niektóre odpowiedzi, dlatego tym bardziej warto przeczytać tekst poniżej i sprawić sobie całkiem nowe piżamy - może markowe Triumhpy, a może totalnie nowy kolor lub nawet koronki?

Jakie piżamy lubią mężczyźni?

Pytając moich kolegów, jakie piżamy podobają im się najbardziej, stwierdzali, że dwuczęściowe, ładnie wykończone piżamki. Gdy chciałam, żeby sprecyzowali, mówili o długich spodniach wykończonych koronką, czasami i prostej halce lub koszulce nocnej. Żaden z nich nie wspominał nawet o nocnej, seksownej bieliźnie. Myślałam wtedy, że to z grzeczności do mnie, więc zaczęłam grzebać w Internecie w poszukiwaniu odpowiedzi - a te mnie zaskoczyły tak samo, jak moi koledzy!

Na Interii, WP i na Papilocie dotarłam do zaskakujących danych - nasi mężowie, a przynajmniej ich większość, wcale nie lubią niewygodnych stringów i przezroczystych koszulek. A co lubią? 

Jakie piżamy lubią mężczyźni?
  • Najseksowniejszym strojem do spania dla kobiet wg facetów, są dwuczęściowe piżamy. Tak wynika z badań podanych na papilot.pl, gdzie 37% ankietowanych stwierdziło, że lubi wieczorem kłaść się obok kobiety ubranej w piżamę złożonej z dwóch części.

Sama potwierdzę, że to moja ulubiona część nocnej garderoby - mam piżamy flanelowe, piżamy jedwabne przywiezione z wakacji i zwykłe bawełniane, zakupione w sieciówce. Oto odpowiedź, jakie piżamy lubią mężczyźni. Co jeszcze?

  • Kolejną, mniej zaskakujacą opcją do spania, są seksowne koszulki i koszule nocne. Takie piżamy podobają się facetom, no ale to akurat nie powinno nas dziwić. Aż 27% panów (idąc za statystykami ze strony papilot.pl) lubi oglądać swoje kobiety w koronkowej i przezroczystej bieliźnie nocnej
  • 21% mężczyzn przyznało, że uwielbia swoje żony lub dziewczyny w najprostszych koszulach nocnych lub koszulkach bez ozdób. Patrząc się na te statystyki, można stwierdzić, że większość płci męskiej woli nas w skromnej i komfortowej odzieży nocnej - co mnie bardzo cieszy. 

Drogie Panie, podsumowanie będzie szybkie. Bez względu na to, jakkie piżamy podobają się facetom, warto jest mieć w swojej szufladzie coś więcej niż tylko flanelową piżamę.

  • Bez względu na to, jakie piżamy lubią mężczyźni. Gdy planujecie leniwą sobotę i pyjama day w deszczowy dzień, to do każdej piżamy polecam parę ciepłych i przytulnych kapci, które ma do zaoferowania sklep Renee. Zobaczcie tylko na te kolory - każda para aż prosi się, żeby ja przygarnąć. Skusicie się?
xoxo, - Alicja- Alicja -
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ