Jak nosić 501 Levi's? Wskazówki dla niej i dla niego

Daniela Backman | Porady | 25.09.2018
Jak nosić 501 Levi's - dla niej i dla niego

Jestem wielką fanką jeansów Levi's, w ogóle cała firma jest dla mnie klasyczna na tyle, że często zaopatrujemy sie u nich - razem z moją drugą połówką. To marka którą pamięta mój dziadek, mój tata - jest więc częścią naszej historii i podąża za mną od lat. To co uwielbiamy z wszyscy w tej firmie, to proste, swobodne kolekcje, bez niepotrzebnej pompy. Jednocześnie mają swój wyjątkowy styl, którego na próżno szukać w innych dżinsowych firmach. Zobaczcie jak prosto i pięknie wypadają 501 na naszej sesji!

Jak nosić jeansy Levi's 501 - dla niego

Jak miałem "naście" lat, jakoś nie chciało mi się patrzeć na Levi'sy, interesowały mnie wtedy inne dżinsy. Dopiero na swoje 20 odkryłem wartość 501. Tak szczerze, to polecił mi je mój tato. No i jak kupiłem, tak już nie mogę się z nimi rozstać i serio mam je do dziś, sprały się maksymalnie, ale ciągle w nich chodzę. Są ponadczasowe - wysoka talia, podkreślają pośladki - co lubię, idealna długość, bo można dobrać w zależności od wzrostu 3. rozmiary: 28, 30 i 32. Noszę je ze wszystkim. Z elegancką koszulą, t-shirtem Levi's i marynarkami. te spodnie na długo zostaną moją miłością, oczywiście kupiłem ich więcej.

Jak nosić 501 Levi's - dla niej i dla niego

Jak ona nosi dżinsy Levi's 501?

Mnie nie musiał nikt do Levi'sów przekonywać, ta marka została mi zaszczepiona od urodzenia. Nawet na starych zdjęciach z lat 90' mam t-shirty Levis na sobie - a dziś mogę te same, z logo firmy, kupić w sklepie. Moją ulubioną częścią garderoby są Levis'y 511. Do 501 przekonałam się niedawno i naprawdę polecam je wszystkim. Są tak klasyczne, że już bardziej klasycznych dżinsów nie znajdziecie - w końcu to pierwsza para Levis'ów, ich pierwszy projekt ma więcej niż sto lat! Uwielbiam je, bo można je nosić dosłownie ze wszystkim - kurtką jeansową Levi's, marynarką, trampkami i z koturnami. Świetnie się noszą z kolorową bluzką podczas moich nocnych wypadów. Po prostu cud Levi'ego!

Jak nosić 501 Levi's - dla niej i dla niego

Levisy 501 istnieją od 1873 - to model idealny dla niej i dla niego. Te niestandardowe jeansy różnia się oczywiście od starego oryginału, są przede wszystkim trochę bardziej dopasowane, ale też ich przeznaczenie na przestrzeni lat trochę się zmieniło. Ja wybieram Levi's - marka uwiodła mnie całkowicie - sprawdźcie sami - was też uwiedzie!

xoxo, DanielaDaniela Backman
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ