Nowy rok, nowy kolor Pantone - koral

Sophie Tarif | Podpatrzone u | Ads Disclosure | 16.01.2019
Nowy rok, nowy kolor Pantone - koral

Radosny, otwarty, przyjazny, optymistyczny, beztroski - taki opis znajdziecie w Pantone dla koloru Coral Living - po polsku, koralowy,niektórzy nazwaliby go brzoskwinką. Juz podczas pokazów mody w tamtym roku, można było zauważyć akcenty koloru koralowego, np. u Chanel. Dasz sie przekonać do koralowego, a może już masz go w swojej garderobie?

Jaki jest Living Coral - kolor roku 2019?

Ten kolor został opisany jako łagodna wersja pomarańczowego z dodatkiem złotego tonu. Nie łudź się, że znajdziesz ten kolor w naturze, praktycznie niemożliwe, ale może jednak nie będę poruszać teraz tego tematu.

Koralowy kolorem 2019 według Pantone

Chociaż nie jestem przekonana do końca, jak kolor może odzwierciedlać ludzkie doznania, bardzo cieszę się, że akurat tym przez Pantone wyznaczonym kolorem: Living Coral (koralowy), to mój ulubiony!

Ja już posiadam kilka dodatków: czapkę z daszkiem, zeszyt lub butelkę na wodę, ale oprócz kolekcji odzieży sportowej adidasa Trefoil, nie jest łatwo znaleźć modę w tym samym odcieniu. Szczęśliwie, będę usprawiedliwiona żeby wyświetlać "kolor 2019" w blogach i trendach. Nie mogę się doczekać, aby odkryć gamę letnich ubrań w kolorze koralowym.

Chociaż Pantone nazwał Living Coral ich kolorem w 2019 roku, powinniśmy również wziąć pod uwagę większy obraz. Bo Pantone ogłosił całą paletę kolorów w 2019!

Co jeszcze czeka nas w sezonie wiosna/lato 2019?

Oczywiście pełną paletę kolorów na nadchodzące sezony, nie tylko wiosenny i letni, znajdziesz w Pantone

Ale ja osobiście polubiłam piękny zielony, nie za soczysty i nie za blady, nazywają to Pepper Stem, na pewno należy do kolorów żywych. 

Zielony na wiosnę i lato według palety Pantone

Mam jeszcze jeden ulubiony: Princess Blue - głęboki, królewski niebieski, który przypomina mi piękne greckie lato.

A tobie, który kolor przypadł do gustu najbardziej?

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ