Czarny Piątek - synonim zakupowego szaleństwa

Natalia Ney | Newsy | 16.11.2016
Czarny Piątek - synonim zakupowego szaleństwa

Za niewiele ponad tydzień, bo 25 listopada, wypada Czarny Piątek (a zaraz po nim Cyber Poniedziałek) - dzień największych wyprzedaży, które stwarzają idealną szansę na przedświąteczne zakupowe szaleństwo. Tradycja Black Friday pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i przypada co roku na ostatni piątek listopada, zaraz po Święcie Dziękczynienia. Rozpowszecznione jednak na całym świecie komercyjne wydarzenie kojarzy się nam przede wszystkim ze znaczącymi przecenami i wyjątkowymi ofertami w sklepach stacjonarnych (Black Friday) i online (cyber Monday). Warto z nich skorzystać, zwłaszcza, że za rogiem Mikołajki a potem Święta Bożego Narodzenia. Jak zrobić to najlepiej? Oto nasze tipy.

Jak przygotować się na Czarny Piątek...

żeby jak najlepiej skorzystać z oferowanych promocji? Ilość wyprzedaży i akcji promocyjnych może przyprawić o ból głowy i totalnie zdezorientować. Kontrowersyjne choć obłędnie modne futrzane pantofle od Gucci? Odebranie takiego zamówienia z poczty byłoby niewątpliwie ciekawym doświadczeniem, ale być może są inne artykuły, które sprawią Ci większą radość albo które są Ci aktualnie bardziej potrzebne?

Czas na porządek w szafie

Gruntowny porządek w szafie (być może wreszcie spróbujesz metody Kon Mari?) to nie tylko sezonowy obowiązek, ale przygotowanie do zakupów z głową. Wyjmując wszystko z szuflad i wieszaków przekonasz się, czego najbardziej aktualnie potrzebujesz. Być może Twój wysłużony czarny kardigan otrzebuje następcy albo brakuje Ci oryginalnej, wpadającej w oko torebki? Sprzątając szafę znajdziesz również być może dawno zapomniane ubrania, kupione w amoku ostatnich wyprzedaży, i zapobiegniesz w Czarny Piątek kupieniu trzeciej pary muszkieterek

Zrób wish list

Każda chyba fashionistka(-ista) posiada wirtualną lub papierową listę życzeń. Jesteśmy dzień w dzień bombardowani pomysłami z Instagrama, Pinteresta, magazynów i blogów. Odkrywamy własny styl, uczymy się uzupełniać naszą garderobę i otwieramy na oryginalne zestawienia. Aby doszczętnie nie rozbić domowej skarbonki zrób sobie listę wymarzonych przedmiotów. Możesz to zrobić np. za pomocą Pinteresta lub oznaczając serduszkiem ulubione produkty ze strony www.fashiola.pl (znajdą się one na Twojej liście Ulubionych i dostaniesz automatyczną wiadomość na e-maila, kiedy ich cena spadnie). Co pewien czas przeglądaj swoją listę i weryfikuj czy nadal za wszelką cenę jest Ci potrzebna 15. para designerskich jeansów? Możesz mieć dostęp do swojej wishlist z każdego miejsca dzięki darmowej aplikacji Fashiola.pl na telefon Android lub Apple.

Zrób rozpoznanie w terenie

Jeśli masz ochotę na małą białą (tegoroczna konkurencja małej czarnej), przejdź się po sklepach przed Czarnym Piątkiem i poprzymierzaj najróżniejsze modele. Sprawdź czy dobrze czujesz się w takim kolorze równiez na żywo, czy tylko w Twoim wyobrażeniu i zdecyduj, który fason jest Twoim ulubionym. Będzie to elegancki model body-con na wieczór czy może koronkowa sukienka w stylu boho? Jeśli masz już bardziej sprecyzowane wyobrażenie o swojej wymarzonej białej sukience, porównaj ceny w różnych sklepach online za pomocą Fashiola.pl i znajdź najlepszą ofertę. 

Czarny Piątek - synonim zakupowego szaleństwa
Czarny Piątek - synonim zakupowego szaleństwa
xoxo, NataliaNatalia Ney
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ