Plecak to nie tylko dodatek do szkolnego mundurka - sprawdź nasze propozycje

Alicja Rzad | Moda Męska | 15.08.2017
Plecak to nie tylko dodatek do szkolnego mundurka - sprawdź nasze stylizacje

Często najlepszy przyjaciel człowieka, pomaga dźwigać książki, wodę, ręcznik plażowy i często ukrywa ważne dokumenty, chodzi z nami od małego do szkoły, a później jeździ na wycieczki. Plecak, to konieczny, praktyczny i często niezastąpiony dodatek męskiej, damskiej i dziecięcej garderoby. Mieści wszystko, co trzeba, rozkłada ciężar na ramiona, dzięki czemu możemy robić zdjęcia lub złapać za rękę drugą połówkę. Oto subiektywny przegląd plecaków do szkoły, plecaków na wakacje i plecaków do miasta.

Plecak do miasta

Plecak do miasta jest zwykle mniejszy, niż inne, bo nie potrzeba w nim mieścić tylu szpargałów na raz. Są idealne na wypad z przyjaciółmi. Plecaki do miasta są zwykle wykonane ze szlachetniejszych materiałów, często ze skóry, są też bardziej fancy niż plecaki na wyprawy do dżungli. Można je łatwo kombinować ze stylizacjami na codzień i do pracy, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z garniturem i eleganckimi butami, ale też ze zwykłymi jeansami  i trampkami wypadają świetnie!

Powiązane produkty

Plecak do szkoły

Plecaki do szkoły znajdziecie dla wszystkich grup wiekowych, w różnych kolorach, fasonach i wykonane z przeróżnych materiałów. Jedno jest pewne, czy kupujecie taki plecak dla dziecka, czy dla swojej niesfornej nastolatki, na pewno będziecie mieli w czym wybierać. Kupując plecak do szkoły, zwróć uwagę na odpowiednią ilość kieszonek zewnętrznych i wewnętrznych oraz na solidną podstawę, która w końcu musi unieść trochę zeszytów i książek. Teraz tylko męska bluza, spodnie na kant lub kobiecy mundurek i białe rajtuzki i Twój pierwszoroczniak może śmiało maszerować do szkoły. 

Powiązane produkty

Plecak na wakacje

Co prawda okres wakacyjny powoli się kończy, jednak kto powiedział, że nie wyjedziesz na wakacje poza sezonem. Gdy dla jednych coś się kończy, dla innych często to początek przygody. Plecak na wakacje to już zupełnie inna sprawa, bo zależy do czego go potrzebujesz. Jeśli to taki typowo turystyczny wypad, to potrzebujesz plecak turystyczny. Niektórzy zadowolą się plecakiem 30 litrowym, inni trochę większym. Jedno jest pewne, system nośny takiego plecaka musisz sprawdzić koniecznie. Plecak trekkingowy nosi się na biodrach - nie na plecach. Sprawdź, czy pasy biodrowe są solidne. Z kolei pasy piersiowe nie powinny Cię obcierać i poprawiać stabilność podczas chodzenia. Plecak turystyczny powinien mieć sporo kieszonek i zamków błyskawicznych, dzięki czemu łatwo będzie do niego doczepić drugie buty, karimatę i bluzę z kapturem. Materiał plecaka turystycznego też się liczy! Najlepiej żeby był nieprzemakalny.

Powiązane produkty

xoxo, AlicjaAlicja Rzad
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ