Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są koszty dostawy? Czy posiadacie produkt w rozmiarze? Jak mogę oddać swoje

zamówienie?

Fashiola to wyszukiwarka, Fashiola nie sprzedaje produktów, tylko zbiera wszystkie najważniejsze sklepy online. Dlatego na naszej stronie niczego nie kupisz, ale na pewno ułatwimy Ci wyszukiwanie Twoich ulubionych produktów. Będziemy zaszczycenie, jeśli będziemy mogli pomóc Ci zakupach online, jednak w sytuacjac, gdy masz podobne pytania, jednak lepiej bedzie skontaktować się ze sklepem, którego produkt znalazłeś na naszej stronie, bezpośrednio. Oto przykłady, kiedy musisz skontaktować się ze sklepem: gdy paytanie dotyczy dostawy, gdy pytanie dotyczy dostępności produktui rozmiaru, gdy pytanie dotyczy przesyłki i jej zwrotu, gdy pytanie dotyczy podatków podczas importowania produktu spoza Europy.

Jak mogę zamówić na Waszej stronie bezpośrednio?

Fashiola to platforma, która zbiera produkty z wielu sklepów i wyświetla je na swojej stronie. Fashiola nie sprzedaje więc produktów, dlatego na naszej stronie niczego bezpośrednio nie zamówisz. Wyszukuj produkty na Fashiola, znajduj swoje ulubione części garderoby i po kliknięciu szybko przenoś się na stronę sklepu, aby je zakupić. To naprawdę proste!

Nie otrzymałam potwierdzenia od Fashiola po dokonaniu zakupu. Czy to normalne?

Nawet jeżeli znalazłeś produkt dostępny na Fashiola, nigdy nie otrzymasz od nas żadnego potwierdzenia zakupu. U nas znajdujesz artykuły i produkty, któryc potrzebujesz, jednak dokonujesz zakupu zawsze na stronie sklepu, który ma w ofercie wybrany przez Ciebie produkt. Dlatego, gdy nie otrzymasz żadnego potwierdzenia po zakupie, powinieneś zgłosić się bezpośrednio do sklepu, w którym dokonałeś zakupu.

Co powinienem zrobić, jeżeli zobaczę różnicę w cenie na stronie Fashiola i na stronie sklepu, do którego zostałem przeniesiony?

Wszystkie informacje, które widzisz na naszej stronie, pochodzą bezpośrednio od naszych partnerów, czyli ze sklepów online. Ta informacja zawarta jest w feedzie produktu, który uaktualniamy każdego dnia, tak samo my, jak i nasi partnerzy. Oczywiście są to informacje przesyłane w czasie rzeczywistym i mogą zdarzać się różnice w cenie między naszą stroną a stroną sklepu. Oczywiście robmy, co możemy, żeby takie sytuacja nie miały miejsca, jednak nie możemy zapobiec różnicom w czasie przekazywanyc informacji. W przypadku różnicy w cenie na stronie Fashiola i w sklepie, kwota którą będziesz musiał uiścić za dany produkt, będzie kwota sklepowa.

O Fashiola.pl

Kupuj ubrania online na Fashiola.pl

Odzież, buty i akcesoria od wiodących marek, projektantów jak również mniej znanych firm. Rynek obfituje w najróżniejsze sklepy online! Czujesz się zagubiony? Fashiola.pl stanowi rozwiązanie. Od dziś kupuj ubrania online na Fashiola.pl.

Twoja wyszukiwarka ubrań Polsce

Marki jak Nike, Diesel, Michael Kors, Simple i Endo, wymieniając tylko niektóre. Możesz znaleźć je wszystkie na Fashiola.pl - Twojej wyszukiwarce ubrań Polsce. Aby zagwarantować najłatwiejszą metodę wyszukiwania ubrań, sklepów i marek, posortowaliśmy szczegóły produktów z największych sklepów internetowych w Polsce w odpowiednie kategorie. Ponadto, wyróżniliśmy rozmiary w poszczególnych kategoriach.

Duże, znane jak również mniejsze, ekskluzywne sklepy internetowe

Oczywiście posiadamy znane sklepy takie jak Answear, Zara, H&M i Zalando. Wyjątkowość Fashiola.pl polega a tym, że promujemy również mniejsze, ekskluzywne sklepy online, takie jak Badura, Venezia czy Monnari.

Trendy i porady modowe

Wszystkie trendy wprost z wybiegów mody i do projektantów, jak również porady modowe i stylistyczne na temat tego, jaką sukienkę kupię Twojej córce, wszystko to i więcej znajdziesz na stronie Fashiola.pl. Nasi styliści podążają za aktualnymi trendami i pomoga Ci znaleźć niesamowite okazje jak również unikalne przedmioty, których szukasz!

Zawsze właściwa strona

Fashiola.pl promuje produkty ze stron marek odzieżowych oraz sklepów internetowych. Nie prowadzimy wysyłki poszczególnych produktów. Za pomocą naszej strony internetowej, będziesz przekierowany na odpowiednią internetową stronę danego sklepu, gdzie będziesz mógł złożyć zamówienie i dokonać płatności. Po tym, oczywiście, będziesz mógł kontynuować zakupy na stronie Fashiola.pl.

Fashiola.pl jest wlasnością Kleding BV w Holandii.