Żółty kolor jest hot - jak go nosić?

- Alicja - | Ujawnienie Reklam | 10.10.2019, 12:30
Żółty kolor jest hot - jak go nosić?

Żółty kolor dodaje energii i przywołuje słońce, gdy go nie ma nigdzie. W stylizacjach pojawia się często jako dodatek, ale nie aż tak często, jak np. czarny. Czas odświeżyć swój outfit i zakupić żółte klapki chociażby. Lato, ciepło, beztroska, urlop, to tylko niektóre skojarzenia z żółtym.

Znaczenie koloru żółtego

Słońce, wesoła, gorąca kula, która sprawia, że jest jaśniej, cieplej i milej. O negatywnych wydźwiękach tego koloru wolę zapomnieć, bo to podobno kolor nieszczerości i fałszu, ale co zrobić - żółte róże są najpiękniejsze na świecie! W Azji żółć to kolor mądrości, a w reklamie przeceny. Jak widać  żółty ma różne oblicza. W modzie najważniejsze jest to, że rozjaśnia każdą stylizację.

Żółty to jeden z najmodniejszych kolorów tej wiosny, żółte ubrania na pewno poprawią humor Tobie, ale też rozświetlą świat wokół Ciebie! Wykorzystaj siłę tego koloru i spróbuj dodać drobne dodatki w jego odcieniach do swojej codziennej stylizacji, pamiętaj jednak, że nie może ich być za dużo! Żółta apaszka lub kolorowa torebka, z której wyraźnie odznacza się kolor żółty, to coś nad czym powinnaś się zoastanowić.

Żólty kolor niezwykle pasuje do innego, równie intensywnego koloru: chabrowego lub głębokiego niebieskiego - koniecznie wypróbuj żółty w kombinacji z jeansami. Świetne będzie zestawienie żółtej tuniki z niebieskimi spodniami lub właśnie po prostu z dżinsami - tak jak to jest zaprezentowane na zdjęciu powyżej.

Oto kilka propozycji wkomponowania żóltego do Twoich stylizacji na codzień.

xoxo, - Alicja- Alicja -
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ