Szlafrok i podomka wyszły na ulicę - do czego je zakładać?

- Alicja - | Ujawnienie Reklam | 01.06.2017, 17:36
Szlafrok i podomka wyszły na ulice - do czego je zakładać?

Masz ulubioną podomkę albo kimono, bez którego nie wychodzisz z łóżka? Wygląda na to, że nie musisz się z nimi żegnać, wychodząc na miasto - bo one też chcą wyjść z Tobą. Teraz już nie tylko klapki z futerkiem chodzą po ulicach. Szlafrok również jest hot, a szczególnie, gdy na dworze tak gorąco, jak latem! Sprawdziłam dla Was, do czego możecie zakładać naszych udomowionych przedstawicieli.

Oto kilka propozycji noszenia szlafroku.

Pierwsze, co udało mi się wyłowić z sieci, to strój kąpielowy lub bikini, więc zabieramy go na plażę właśnie ze szlafrokiem i po prostu narzucamy na siebie, gdy zrobi się chłodniej albo żeby zasłonić skórę przed słońcem. Świetnie będą wyglądały przeciwstawne połączenia, sportowy kostium, to spróbuj kwieciste kimono w stylu boho. Jeżeli masz bikini w stylu urban jungle, to spróbuj połączyć je ze sportowym, krótkim kimonem.

Kimono warto zabrać ze sobą na party i połączyć ze topem na ramiączkach odsłaniającym brzuch, na pewno zrobi świetne wrażenie.

Poszukaj kimona satynowego lub takiego, który będzie miał delikatny, lejący się materiał, jeśli decydujesz sie odsłonić brzuch, to lepiej dobierz do tego długi szlafroczek.

Łączymy szlafrok ze spódnicą

Lekki materiał spódnicy, najlepiej o długości midi i podobny w strukturze materiału szlafrok, w tej samej długości lub krótszy od spódniczki - to połączenie idealne. Spódnicę możemy też zastąpić zwiewną sukienką letnią.

Szlafrok i jeansy to połączenie naprawdę hot w tym sezonie. Nie ważne, jaką długość szlafroku dobierzesz, najważniejsze, że to będą spodnie jeansowe typu mom jeans albo boyfriend. Stwórz zwykłą stylizację - jeansy, t-shirt lub top bez rękawków i cienki, kwiecisty szlafrok.

   

xoxo, - Alicja- Alicja -
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ