Sweter świąteczny - pomysł na przytulne święta

- Alicja - | Ujawnienie Reklam | 27.11.2018, 13:51
Sweter świąteczny - pomysł na przytulne święta

"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku.." jak śpiewają nam w tym okresie Skaldowie, a ja dodałabym, że w taki dzień każdy powinien ubrać się w coś wygodnego, żeby móc wcisnąć w siebie tyle smakołyków świątecznych, ile się da. Mamy radę dla tych, którzy cenią sobie wygodę ponad cekinowe świecidełka, to sweter świąteczny - pasuje do niemal każdej stylizacji i pasuje każdej płci.

Przytulny sweter świąteczny

Nie ważne, czy szukasz takiego swetra, żeby popisać się podczas świątecznej kolacji biurowej, czy po to, żeby poczuć świąteczny klimat w domu. Te swetry świąteczne wprowadzą dokładnie taki, klimat, jakiego teraz potrzebujesz. Radość z nakładania swetra świątecznego w okresie przedświątecznym i podczas niego jest niewyobrażalna. Im brzydszy i bardziej absurdalny nadruk na nim - tym lepiej.

Taki sweter świąteczny możesz założyć do eleganckiej spódnicy lub spodni w kant, możesz też iść o krok dalej i po prostu przygotować sobie mięciutkie spodnie dresowe, które opatulą Twoje nogi. Do tego gorące kakao, kawa lub herbata i możesz bez skrupułów leniuchować przed telewizorem. Wymówka nie będzie Ci potrzebna, w końcu na dworze zimno, wieje i pada.

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ