Jak się ubrać na zakończenie roku?

- Alicja - | Ujawnienie Reklam | 22.05.2018, 13:13
Jak się ubrać na zakończenie roku

Niedługo rozpocznie się totalne odliczanie do wakacji. Ale jak się ubrać na zakończenie roku? Czy postawić na luźny styl, czy jednak wyglądać elegancko? Może iść za najnowszymi trendami mody, czy skromnie zaprezentować swój wdzięk podczas odbierania świadectwa. Nie ma wątpliwości, że zakończenie roku, to okazja, żeby ubrać się inaczej niż na co dzień. Dlatego mam dla was lub dla waszych pociech kilka propozycji.

Nie ulega wątpliwości, że najlepiej ubrać się na galowo, czyli zachować kolorystykę biało-czarną lub do białej koszuli dobrać granat lub brąz, zieleń albo inny kolor - nie polecam czerwonego, chyba, że w dodatkach.

Na galowo ale luźno

Sama pamiętam swoje dylematy na zakończenie roku, gdy musiałam przyjść na galowo, ale chciałam czuć się jednak na luzie. Dlatego polecam wam czarne spodnie i koszulę z rozpiętymi guzikami i lużno podpiętym krawatem albo, gdy chcecie strój bardziej boho, spódnicę maxi w ciemnym kolorze i do niej luźną białą bluzkę oraz dużą ilość kolorowych bransoletek. Możecie też postawić na monochromatyczny outfit i ubrać się np. na beżowo.

Krótka spódniczka nigdy nie zawiedzie

Mini spódnice są doskonałe na zakończenie oraz rozpoczęcie roku. Mogą być plisowane, koronkowe, z kilku wartsw materiałów, czasami tiulowe. Świetnie będzie, gdy połączycie je z jasną koszulą lub koszulką. Do nich warto dobrać balerinki lub brogsy, mogą być również martensy. Dla bardziej odważnych polecamy podkolanówki, które ożywią stylizację.

Spodnie lub kombinezon na zakończenie roku

Lużne spodnie, sindbadki, coulottes lub po prostu zwykłe obcisłe z białą tuniką koszulową, to prosty i elegancki styl, obok które nikt nie przejdzie obojętnie. Gdy nie lubicie sukienek, spódnic, a chcecie wyglądać zjawiskowo, postawcie na spodnie i jasną bluzkę z odkrytymi ramionami. Będzie elegancko i jednocześnie modnie.

Jak się ubrać na zakończenie roku

Sukienka z marynarką lub bolerkiem

Gdy dobierzesz sukienkę mini lub midi i do niej marynerkę oraz małą torebkę i baleriny na pewno będziesz wyglądać olśniewająco. To bardzo często wybierana opcja na zakończenie roku - elegancka i bezpieczna.

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ