5 pomysłów na prezent dla dziecka

- Alicja - | Ujawnienie Reklam | 29.05.2017, 13:44
10 pomysłów na prezent dla dziecka

Dzień Dziecka to z wielką niecierpliwością wyczekiwany dzień dla naszych pociech. Prezent na Dzień Dziecka wybrać jest trudno, szczególnie, gdy sklepowe półki uginają się od różnych propozycji. Nie ma sensu szukać drogich i wyszukanyc prezentów, bo czasami te najlepsze są w przystępnej cenie, a dzieciaki będą nimi uradowane!

Oto kilka prezentów, które proponujemy zakupić dla Waszych pociech.

1. Zestaw do robienia baniek mydlanych

Takie zestawy zawsze można kupić za niewielką kwotę, a sprawiają, że świat dziecka staje się jeszcze bardziej kolorowy. Uwielbiam patrzeć, gdy malucy uganiają się za bańkami na łące albo skwerze. Zestaw do baniek powinien składać się z dużej butelki płynu do robienia baniek, maszynki lub kilku plastikowych patyczków w różnych kształtach i o różnej wielkości.

2. Latawiec

Każde Dzieck powinno chociaż raz w życiu doznać radocy z biegania z latawcem z górki chociażby, a że zbliża się sezon plażowania, to na pewno będą miały co robić na plaży - jeśli nie będą chciały siedzieć w wodzie. Zakup latawca nie powinien być trudny, znajdziesz go w każdym sklepie. Możesz również sprawdzić w Internecie, jak go zrobić - wtedy jego wartość zdecydowanie wzrośnie. W sklepach możesz znaleźć zestawy do wspólnego majsterkowania właśnie latawców - to dopiero frajda!

10 pomysłów na prezent dla dziecka

3. Kolorowy plecak

Kto nie ucieszy się z fantazyjnego plecaka, który bedzie mógł zabrać wszędzie i schować w niego swojego ulubionego misia? Teraz dostępne są plecaki - worki, plecaki-torby, które mają kółka i z pewnością przydadzą się na wyjazdy wakacyjne, ale taki zwykły plecak w odpowiednim koorze, będzie doskonałym prezentem.

4. Ozdoby do włosów dla dziewczynki

To przecież od dawna wiadomo, że każda dziewczynka uwielbia mieć kolekcje ozdób do włosów. Mamy już od dawna specjalne pudełka do tego przeznaczone, poza tym dodatkowych umek nigdy nie za wiele! Oprócz gumek można zakupić też diademy, kolorowe spinki, opaski na włosy - do wybory jest mnóstwo opcji!

5.  Okulary przeciwsłoneczne dla chłopca

Mogloby się wydawać, że okulary przeciwsłoneczne dla chłopca na prezent nie będą dorym pomysłem, ale gdy pomyślisz, ile par gubi w ciągu sezonu - to kolejne, nawet 3 pary modnych okularów nie będą już takie złe. To może być doskonałym dodatkiem do nowego autka.

xoxo, - Alicja- Alicja -
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ